Oferta weselna

Wesele na Piknikowej Polanie

Z myślą o naszych gościach przygotowaliśmy specjalną ofertę, która pozwoli Wam na przeżycie szczególnie ważnych dla Was chwil w niezapomniany sposób.Nasza piknikowa polana daje wiele możliwość do organizowania wspaniałych wydarzeń. Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na organizację ślubu, rodzinnej uroczystości (chrzciny, roczek, komunię, urodziny), spotkanie przy grillu czy firmową integrację, to nie mogłeś lepiej trafić. Gwarantujemy wysoką satysfakcję!Mamy na koncie organizację naprawdę wieeelu uroczystości tego typu, bogate doświadczenie w organizacji dużych i małych spotkań oraz wyjątkową przestrzeń. Dzięki temu profesjonalnie zajmiemy się przygotowaniem Twojego wydarzenia! Gorąco zapraszamy do kontaktu.

Urokliwy Leśny Park Natury

Piknikowa Polana położona jest w sercu Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego. 

To tu znajdziesz jedyne w Polsce namioty tipi, które dają niesamowite możliwości aranżacyjne. Dzięki nim stwarzamy alternatywę do spotkań w przestrzeniach zamkniętych czy tradycyjnych sal imprezowych.

Ponadto marzenia o wydarzeniu w plenerze teraz są również możliwe bez obawy o porę roku i pogodę. Nasze tipi są odpowiednie na wszystkie warunki pogodowe i można je skonfigurować tak, aby pasowały do Twoich potrzeb. A możliwość podniesienia boków namiotu sprawi, że goście poczują bliskość natury i będą mogli podziwiać piękno okolicznego pleneru.

Wesele pod gwiazdami

Ceremonia w cieniu szumiących drzew to magiczny moment, który zostaje w pamięci pary młodej na całe życie. I nie tylko, bowiem również goście często wspominają tą wyjątkową uroczystość. 

Do każdego ślubu podchodzimy indywidualnie, stwarzając przestrzeń do spełnienia marzeń o tym wyjątkowym dniu. Dbamy o dobrą atmosferę, klimatyczną aranżację, przytulne światło. Jeśli myślicie o ślubie w plenerze to koniecznie musicie odwiedzić naszą piknikową polanę oraz poznać wyjątkowe namioty w tylu tipi.

Opowiedz nam o Twoim marzeniu

Naszą współpracę rozpoczynamy od spotkania przy stole. Kilka chwil rozmowy pozwoli nam stworzyć propozycję odpowiadającą na wasze oczekiwania.

I o to właśnie chodzi –  ważne, by to co się wydarzy w dniu wesela było zgodne z tym co Wam w duszy gra. Mamy tyle przestrzeni, że możemy ugościć nawet 100 osób z parkietem na zewnątrz, gdzie goście będą tańczyć pod gwieździstym niebem oraz korzystać ze stref odpoczynku i rozmów w specjalnie przygotowanych i zaaranżowanych wiatach.

Ale również lubimy małe butikowe przyjęcia z ceremonią na leśnej polanie. Tak naprawdę zorganizujemy każde przyjęcie o którym marzycie.

Namioty weselne

Dla gości przygotowaliśmy dwa duże TIPI, które możemy dowolnie dopasować do potrzeb wydarzenia oraz wiaty, które aranżujemy zgodnie ze scenariuszem spotkania.Czasami stają się przestrzenią chilloutową sprzyjającą rozmowom, czasami są strefą cateringową, a niekiedy sprzyjają wspólnym tańcom. A namioty tipi robią na gościach niesamowite wrażenie, zachwycają i intrygują. Jednocześnie to co istotne, że zapewniają swobodną i bezpieczną atmosferę.Co jeszcze powinieneś o nas wiedzieć… W budynku dysponujemy salą konferencyjną, która umożliwi Ci organizację konferencji czy szkolenia dla grupy do 70 osób w ustawieniu teatralnym. I oczywiście baza noclegowa do 40 osób, którą można poszerzyć o noclegi w okolicznych hotelach.Szumilas
Dlaczego warto wybrać Szumilas?

Zorganizuj z nami Twoje wydarzenie!

Mieścimy się w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku, a nasze tereny należą do Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego. Dzięki temu w odległości zaledwie kilku kilometrów od centrum Bydgoszczy możesz przenieść się w magiczne miejsce, zdala od zgiełku miasta i zorganizować fantastyczne spotkanie dla swoich pracowników. 

Co u nas zorganizujesz?

Twoje wydarzenie czyli: 

 • Ślub i wesele
 • Uroczystość rodzinną
 • Grill dla przyjaciół
 • Konferencję, szkolenie, warsztaty
 • Spotkanie firmowe
Co oferuje Piknikowa Polana?

Na naszej Piknokowej Polanie znajdują się: 

 • Tipi o powierzchni 200 m2
 • 2 zadaszone wiaty
 • Polanę 800 m2
 • 3 toalety wewnątrz budynku
 • Salę konferencyjną dla 70 osób
 • Noclegi dla 40 osób
 • Kompleksową obsługę
Otoczenie i okolica

Położenie w Nadwiślańskim Parku Krajobrazowym: 

 • Aleja 3 stawów
 • Leśny Parku Kultury i Wypoczynku ze swoimi atrakcjami (Park botaniczny, ZOO, Wakepark, Wesołe miasteczko, Park Dinozaurów, Park Linowy, pole golfowe)
 • Doskonały dojazd do centrum Bydgoszczy
Zapraszamy do współpracy!

Dane kontaktowe

Szumilas miejsce spotkań
ul. Hipiczna 7, 85-687 Bydgoszcz 

+48 534 637 761
zapytaj@oczymszumilas.pl

Mieścimy się w budynku Centrum Edukacji Ekologicznej. Dojazd samochodem możliwy tylko dla gości ośrodka!

Formularz kontatkowy